אנשי מפתח

 

גיל זלצמן מנכל ובעלים משותף חברת גילמור

גיל זלצמן

מנכ"ל ובעלים  משותף

 

gil@gilmor.co.il | 050-580-1068

B.SC. בפקולטה להנדסה אזרחית, הטכניון

 

 

גיל הקים את חברת גילמור כשבאמתחתו 30 שנה של ניסיון עשיר בתחום הבניה בכלל ובעבודות גמר בפרט.
לאורך השנים כיהן במגוון תפקידים בכירים ובעשור האחרון כיהן כמנכ"ל רום גבס - אחת החברות הגדולות בענף. במהלך תקופה זו צמחה החברה בפעילותה ורווחיותה.

 

בניהולו נבנו מאות פרויקטים בסטנדרט הגבוה ביותר, במועד ובתקציב המתוכנן ובהיקף של למעלה ממיליון מטרים רבועים, ביניהם: משרדים, מגורים, קניונים, מוזיאונים, בתי חולים ומתקני ספורט.

 

כמנכ"ל, גיל מביא איתו שילוב של ניסיון ניהולי, הנדסי וביצועי. הידע בעולמות הניהול וההנדסה, הניסיון הרב וההיכרות הבלתי-אמצעית בכל האספקטים של הביצוע, מאפשרים לגיל לראות את התמונה הגדולה לצד הפרטים הכי קטנים שלה.

 

גיל זלצמן מנכ"ל ובעלים משותף, הקים את גילמור עם חזון להיות חברה מובילה וחדשנית הנותנת פתרונות מלאים בתחומי עיסוקה ומספקת שירות עם סטנדרטים גבוהים, אמינות ויציבות פיננסית, מקצוענות עם בקרה ללא פשרות ועמידה בלוחות זמנים, תוך שמירה על ערכים של ההדיות עסקית עם כל השותפים לדרך - לקוחות, ספקים ועובדים.

 

 

 

מושיקו ועקנין נהל ביצוע בחברת גילמור

מושיקו ועקנין

מנהל הביצוע

 

moshiko@gilmor.co.il | 050-9024733

לימודי אדריכלות ועיצוב פנים

 

 

מושיקו מרכז את כלל מערך הביצוע, ברמה הניהולית והביצועית.

 

בעל וותק של 18 שנה בתחום הביצוע, בהם ניהל והוביל פרויקטים גדולים כגון:

 

היכל התרבות, מגדל עזריאלי שרונה, קניונים, חנויות מסחריות, בתי חולים, מעבדות, משרדי הייטק ועוד.

 

בנוסף מוביל ומנהל את מחלקת תכנון-ביצוע ומוביל פרויקטים Turn Key Project.

 

הניסיון הרב והערכים של מושיקו מובילים לביצוע פרויקטים ברמה הגבוה ביותר, מחשבה מקדימה על כל פרט, תגובה מהירה וביצוע אפקטיבי בכל שלב בחיי הפרויקט.

 

מושיקו מתמחה בבניית מודל תקציבי מדויק למניעת חריגות בלו"ז ובתקציב, סנכרון של פרויקטים מרובי יועצים וספקים וייעול תהליכי העבודה מול היועצים והרשויות תוך קיצור התהליכים בשלבי התכנון-ביצוע.

 

הגישה השירותית וההקשבה לצרכי הלקוח ולרצונותיו תוך מתן יחס אישי לכל גורם, הופכת את מושיקו לגורם מלווה מכריע ומאזן בתהליך.

 

 

שלומי לב הר מנהל המטה בחברת גילמור

שלומי לבהר

מנהל המטה

 

shlomi@gilmor.co.il | 053-3455727

MBA במנהל עסקים, B.SC בתעשיה וניהול

 

 

שלומי מרכז את כלל ניהול המטה והמחלקות השונות ברמה הניהולית והתפעולית.


בעל 20 שנות ניסיון בניהול תהליכי הבקרה, או"ש ומערכות מידע מתוכן 12 שנים בליווי חברות בניה, בניהול רוחבי של עשרות פרויקטי גמר, מערכות ומגדלי מגורים.

 

שלומי מביא ניסיון עשיר בייעול ושיפור תהליכי עבודה, הן ביצירת חיבור בין השטח למטה והן ביכולת בקרה רב-מערכתית על כלל תהליכי החברה – משלב המכרז, הביצוע, הרכש והכספים.

 

בעזרת כלים מתקדמים לאיסוף נתונים המשלבים טכנולוגיות חדשות בכלל המחלקות שלומי משקף תמונת מצב מהימנה על הפרויקטים שמבוססת על נתונים בזמן אמת – באופן זה תהליך קבלת ההחלטות הינו מהיר ואפקטיבי לביצוע פעולות מתקנות.

 

 

הפעל נגישות

 

 

סלוגן דיזיין - פיתוח מערכות